hellonyiregyhaza.hu

Az adások témái a nyíregyházi fiatalok köré épülnek, számos őket foglalkoztató kérdés feldolgozásával.

Második alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió új magazinműsora, a hellonyiregyhaza.hu. A nevét a város új, fiataloknak szóló weboldaláról kapta, amely Nyíregyháza ifjúsági életével és az ahhoz kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szerkesztő: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

A mai adásban két középiskola jótékonysági báljára is ellátogathatnak velünk. Az egyik a Zrínyi Ilona Gimnáziumban megrendezett farsangi témájú bál, a másik a Vasvári Pál Gimnázium bálja, ahol az idei fő tematika az 50 éves ének-zene tagozat köré összpontosult. Tartsanak velünk!

Vetítések: szerda 22.20

Ha szívesen látnának minket valamilyen Önök által szervezett eseményen, írjanak nekünk az info@hello­nyiregyhaza.hu e-mail címre.