hellonyiregyhaza.hu

Az adások témái a nyíregyházi fiatalok köré épülnek, számos őket foglalkoztató kérdés feldolgozásával.

Második alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió új magazinműsora, a hellonyiregyhaza.hu. A nevét a város új, fiataloknak szóló weboldaláról kapta, amely Nyíregyháza ifjúsági életével és az ahhoz kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szerkesztő: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

A mai adás  a Helló Nyíregyháza rendezvényről fog szólni, hiszen megszokhatták, ha itt a tavasz, érkezik Nyíregyháza első nagyrendezvénye is. Az idei már a 7. volt városunk életében. A központi ballagással kezdődött, majd kezdetét vette az egész napos program kavalkád. Tartsanak velünk és éljék át újra!

Vetítések: hétfő 8.00 és 22.20, szerda 18.30, csütörtök 7.00 és 20.30, péntek 9.00, szombat 22.30, vasárnap 21.00

Ha szívesen látnának minket valamilyen Önök által szervezett eseményen, írjanak nekünk az info@hello­nyiregyhaza.hu e-mail címre.