hellonyiregyhaza.hu

Az adások témái a nyíregyházi fiatalok köré épülnek, számos őket foglalkoztató kérdés feldolgozásával.

Második alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió új magazinműsora, a hellonyiregyhaza.hu. A nevét a város új, fiataloknak szóló weboldaláról kapta, amely Nyíregyháza ifjúsági életével és az ahhoz kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szerkesztő: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

2018-ban első alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió hellonyiregyhaza.hu című magazinműsora. Az első adásunkban szó lesz egy Innovatív Pedagógus Konferenciáról, amely nagy büszkeséget jelentett városunk számára, továbbá bemutatkozik Önöknek Nyíregyháza egyetlen darts klubja és egy összefoglalót láthatnak a LIKE 3, nyíregyházi tehetségkutató döntőjéből.

Vetítések: hétfő 18.25, kedd 7.00 és 19.30, szerda 8.00 és 22.20, péntek 21.30, szombat 9.30 és 22.30, vasárnap 19.00

Ha szívesen látnának minket valamilyen Önök által szervezett eseményen, írjanak nekünk az info@hello­nyiregyhaza.hu e-mail címre.