Nyíregyháza első televíziója

Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A VÁROS-KÉP NONPROFIT KFT. MÉDIASZOLGÁLTATÁSI TEVÉKENYSÉGÉT A MÉDIATANÁCS A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA PROGRAM KERETÉBEN TÁMOGATJA.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

Az augusztus 17-ei hírösszefoglalónk tartalmából:

Kulisszajárás – a megújult szabadtéri színpadot nézhették meg a városlakók
Szombaton este lesz a megújult Rózsakert Szabadtéri Színpad nyitóelőadása.

Államalapító Szent István ünnepe Nyíregyházán
Ünnepi műsorral, koncerttel, tűzijátékkal várják a városlakókat augusztus 20-án a Kossuth téren.

Nyakunkon az iskolakezdés
Az iskolatáskákba valók ára nagy skálán mozog, több helyen tanévkezdés előtti akcióval várják a szülőket, így érdemes több helyen szétnézni vásárlás előtt.

Munkácsy 50 kiállítás
Augusztus 21-étől, keddtől már látogatható a teljes Munkácsy 50 című kiállítás.

Ülésezett az Idősügyi Tanács
Napirendre került többek az Élettörténetek pályázat újbóli meghirdetése, az alkotó időseknek bemutatkozási, kiállítási lehetőség megteremtése, és a védett sírok ügye.

Impromtu Nyíregyháza belvárosában
Az Impromtu forgatása Budapest, és néhány Szabolcs megyei jelenet után Nyíregyházán folytatódott, témája a zaklatás.

Lassan vége a dinnyeszezonnak
Két héttel korábban kezdődött, viszont majdnem egy hónappal rövidebb lett a dinnyeszezon. A kereskedők azt mondják, a jövő héten lekerül a polcokról a mézédes gyümölcs.

Másodszor idegenben
Második idegenbeli mérkőzését vívja vasárnap a bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus. A csapat a Cegléd ellen lép pályára.