Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A Város-Kép Nonprofit Kft. médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

A december 1-jei hírösszefoglalónk tartalmából:

Újra járható a felüljáró
Újra teljes szélességében járható a felüljáró – jelentette be közösségi oldalán dr. Kovács Ferenc polgármester.

Volán szolgáltatás: jegy- és bérletautomata
A helyi járatokra és a helyközi autóbuszokra is érvényes jegyet vagy bérletet vehetnek az automatákból, melyek szeptember 1-től üzemelnek a város négy pontján.

Múzeumi ünnep: Jósa-nap
Hagyományosan temetői koszorúzással kezdődött a Jósa-nap, az alapító és névadó tiszteletére. Online formában kapcsolódtak be a munkatársak az idén alapított Pro Museo díj átadó ünnepségébe.

Emlékművet avattak az Északi temetőben – A roma sorozatgyilkosság áldozataira emlékeztek
A roma sorozatgyilkosságok áldozataira emlékeztek az Északi temetőben. Az áldozatoknak egy emlékművet állítottak.

Szentpáli Roland szerzői estje Nyíregyházán
A Filharmónia Magyarország felnőtt bérletes sorozatában Szentpáli Roland szerzői estjére került sor kedden este a nyíregyházi Kodály Iskola hangversenytermében.

Népszerűsítették a jégkorongot
Korábbi és jelenlegi válogatott játékosok népszerűsítették Nyíregyházán a jégkorongot. Gyerekeknek tartottak előadást és játékos edzést.