Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A VÁROS-KÉP NONPROFIT KFT. MÉDIASZOLGÁLTATÁSI TEVÉKENYSÉGÉT A MÉDIATANÁCS A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA PROGRAM KERETÉBEN TÁMOGATJA.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

A november 16-ai hírösszefoglalónk tartalmából:

Klímaváltozás - a köztársasági elnök tartott előadást a Nyíregyházi Egyetemen
Az előadásban szó esett Magyarország helyzetéről és Áder János arról beszélt, hogy mindannyiónk közös felelőssége, hogy megőrizzük az országot a jelenlegi formában a következő nemzedékeknek.

Életminőség felmérés Nyíregyházán
Javult a nyíregyháziak életminősége az elmúlt években – ez derül ki egy 2008 óta tartó kutatási program adataiból.

Megérkezett a karácsonyfa a Kossuth térre
A fa díszítését hétfőn kezdik, teljesen új, aranyszínű dekorációt, és több mint 2000 m hosszú fényt kap.

Szűrővizsgálat nyugdíjasoknak
Nyíregyháza Önkormányzata és az Egészségügyi Alapellátási Igazgatóság ismét ingyenes szűrővizsgálatot szervezett a város nyugdíjasainak a Városi Rendelőintézetben.

Mézes Reggeli a kertvárosi iskolában
A kertvárosi általános iskolában dr. Ulrich Attila alpolgármester is népszerűsítette a mézfogyasztást.

Vértes a huszárok Doberdója – kötetbemutató a múzeumban
A 20 ezres huszár hadosztály 44-es indulásától, 1945-ös tragédiájáig mutatja a könyv a háború és a katonák sorsát laikusok számára, közérthető nyelven.

Elrajtolt a terembajnokság
Negyven csapat részvételével elkezdődött a városi téli kispályás terembajnokság idénye, és már az első fordulóban sok gólt láthattak a nézők.