Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A Város-Kép Nonprofit Kft. médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

A május 20-ai hírösszefoglalónk tartalmából:

Útfelújítás a Széchenyi utcán – Akár már a tanévkezdésre befejeződhetnek a munkálatok
Burkolatfelújítás, új buszöblök kialakítása és okoszebra építés – javában tart a Széchenyi utca korszerűsítése

Védekezés a szúnyoglárva és imágó ellen
Pénteken kora reggel megtörtént a második helikopteres szúnyogirtás Nyíregyházán. A földi biológiai védekezés a szél miatt elmaradt, majd a pótnapon kerül rá sor.

Sóstói program – Kinyitott a Tófürdő, késő estig zenél a szökőkút
A fürdőzni vágyók már a Tófürdőn is pihenhetnek a hétvégén, a városrész legújabb turisztikai attrakciója pedig megújult kínálattal, péntektől vasárnapig este kilenc óráig zenél.

Költöznek az értékek – Két évig tart a Jósa András Múzeum teljes felújítása
A Jósa András Múzeum felújítása miatt az értékes műtárgyakat vándoroltatják vagy ideiglenesen új helyszínt keresnek nekik..

Nyíregyházán edzőtáborozott a napokban a női röplabda válogatott
Bár a bajnokságnak vége, így is röplabdásokkal telt meg a Continental Aréna küzdőtere az elmúlt napokban. Nyíregyházán edzőtáborozott a női válogatott.