Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A VÁROS-KÉP NONPROFIT KFT. MÉDIASZOLGÁLTATÁSI TEVÉKENYSÉGÉT A MÉDIATANÁCS A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA PROGRAM KERETÉBEN TÁMOGATJA.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

A március 19-ei hírösszefoglalónk  tartalmából:

Ismét ülésezett az Idősügyi Tanács
Az ülésen elhangzott, március elsejétől több változás is érinti a szépkorúakat, hiszen a szociális rászorultságtól függő egyes pénzbeli és természetben nyújtott szociális ellátásokról szóló önkormányzati rendeletet módosították.

Kitüntették Nyíregyháza alpolgármesterét, dr. Ulrich Attilát
A nemzeti ünnep tiszteletére az elmúlt héten díjátadót tartottak a Stefánia Palotában. Dr. Ulrich Attila Nyíregyháza alpolgármestere dr. Benkő Tibor honvédelmi miniszter aláírásával ellátott, a Honvédelemért Kitüntető Cím III. fokozatának kitüntetését vehette át Kádár Pál államtitkártól.

Sajtóbeszélgetés a Nyíregyházi Törvényszéken – bemutatkozott az új sajtószóvivő
A Nyíregyházi Törvényszék új sajtószóvivője március elsejétől dr. Resán Dalma.

Egészségügyi és szociális diákkonferencia a Zay-ban
között az alternatív gyógymódokról, kórházi fertőzésről, a más kultúrkörből érkező páciensek ápolásáról, az anyatejes táplálás előnyeiről és egyéb témákról mutattak be prezentációt a diákok, köztük három nyíregyházi.

Indul a szabadtéri szezon
A napokban megkezdődik a szabadtéri kispályás labdarúgó idény. Egy tornával indul a szezon, április 1-től pedig folytatódik a bajnokság 117 csapat részvételével.