Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A VÁROS-KÉP NONPROFIT KFT. MÉDIASZOLGÁLTATÁSI TEVÉKENYSÉGÉT A MÉDIATANÁCS A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA PROGRAM KERETÉBEN TÁMOGATJA.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

Az október 20-ai hírösszefoglalónk tartalmából:

Új rendőrautók
Nyolc új autót vehettek át a kapitányságok Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. Ez csak a kezdet, a következő hetekben tucatnyi új autó érkezik.

Bővítették az óvodát
Két csoportszobával bővítették a Szent Imre Katolikus Óvodát. Így a korábbi 50 helyett 100 gyermek járhat az intézménybe.

Megemlékezések
Az 1956-os forradalom és szabadságharc 61. évfordulója alkalmából megemlékezés-sorozat indult Nyíregyházán.

Polgárőr kitüntetések
Elismeréseket adott át az Országos Polgárőr Szövetség az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulóján tartott budapesti megemlékezés keretében, csütörtökön.

Lírai játék Krúdytól
Nyíregyháza szülöttére, a város krónikására emlékeztünk születésének 139. évfordulóján. A Krúdy Nap délutáni könyvtári eseménye volt a Nyíregyházi Egyetem diákszínjátszóinak előadása.

Bajnoki forduló
Vasárnap Balmazújvárosba látogat a Nyíregyháza. A házigazda tavaly még az élvonalban szerepelt.