Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A szeptember 13-ai műsor tartalmából:

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS  - AJKA

A hetedik fordulót rendezték a Merkantil Bank Ligában. A Nyíregyháza Spartacus az Ajka ellen lépett pályára. A mérkőzést az NYTV nézői is megtekinthetik, felvételről.

Nyíregyháza Spartacus - Ajka hétfőn 20.30  órától az NYTV-n.

Vetítések: hétfő 20.30, kedd 7.00