Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A január 19-ei műsor tartalmából:

FATUM NYÍREGYHÁZA - JÁSZBERÉNY

Egy hét alatt kétszer is találkozik egymással a Fatum Nyíregyháza és a Jászberény.
A kupameccs után bajnokin is összecsapnak a női röplabda együttesek. Utóbbi találkozót az
NYTV-n is megnézheti, vasárnap 18 órától.

Vetítések: vasárnap 18.00, hétfő 6.30