Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A május 27-ei műsor tartalmából:

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - VÁC

A Vác ellen lép pályára vasárnap a Nyíregyháza Spartacus. A labdarúgó csapatnak ez lesz utolsó hazai mérkőzése a szezonban, így szeretne szépen búcsúzni hazai közönségétől.
Nyíregyháza Spartacus- Vác labdarúgó-mérkőzés vasárnap 20.30-tól az NYTV-n.

Ismétlés: hétfő 08.30