Nyíregyháza első televíziója

Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

Az augusztus 13-ai műsor tartalmából:

A harmadik fordulót rendezték a labdarúgó Merkantil Bank Ligában. A Szpari a Budörs ellen lépett pályára. A mérkőzést hétfőn 20.30 órától felvételről megtekinthetik az NYTV-n.

Ismétlés: kedd 9.00