Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A november 29-ei műsor tartalmából:

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - III. KERÜLET

A III. Kerület ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A csapat utolsó bajnokiját vívta Balmazújvárosban az idei évben.  A mérkőzést a Nyíregyházi Televízió nézői is megtekinthetik, felvételről.

Nyíregyháza Spartacus - III. Kerület hétfőn 20.30 órától az NYTV-n!

Vetítések: hétfő 20.30, kedd 7.00