Állati Zoona

Állatbarát magazin

A műsor tartalmából:

A Nyíregyházi Televízió állatbarát műsorának következő adásában a Nyíregyházi Állatpark Zöld Piramisába a „Félelem barlangjába” kalauzoljuk el Önöket! AA barlang olyan állatoknak ad otthont, amelyektől okkal, ok nélkül vagy babonából irtózunk. Az állatvilágban az anyai gondoskodás fajonként változó. Míg az egyik faj nősténye féltve vigyázza kölykét, addig a másik kevésbé törődik kicsinyével. Hogy valójában ki, mennyi energiát fektet be az utódnevelésbe, a SóstóZoo-ban ennek járunk utána. Egyre népszerűbb házi kedvenc a nyuszi. Ami nem véletlen, hiszen amellett, hogy bűbájos, pihe-puha, csendes kisállat, könnyen szobatisztaságra szoktatható, és ha foglalkozunk vele, minden mókából kiveszi a részét. Műsorunkban ötleteket adunk a tapsifülesek tartásához. És, magazinunk stábja egy terápiás kutyamasz­százsra is ellátogatott. A masszázs sikeresen alkalmazható mozgásszervi betegségben szenvedő kutyáknál, balesetes négylábú barátaink rehabilitációjára, időskori problémák esetén és a fájdalom csillapításában is segíthet.

Vetítések: csütörtök 19.30, péntek 8.00, vasárnap 21.30