Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A műsor tartalmából:

KÖZGYŰLÉS: újabb fejlesztések indulhatnak bölcsődékben, tornatermekben, teniszcentrumban

Újabb bölcsődei férőhelyek jöhetnek létre Nyíregyházán egy felhívásra benyújtandó, önerő nélküli projektben – erről is döntött a közgyűlés csütörtökön. Az eddigi 12 után további tornatermek újulhatnak meg, erre is pályázik a város, valamint a MARSO Tenisz Centrum is elkezdheti a tervezett fejlesztés első ütemét – ehhez a forráshoz már tulajdonosi hozzájárulást adott a képviselőtestület, mely nyílt ülésén 31 napirendet tárgyalt, és díjakat is átadott. A képviselők emellett elfogadták a 2020-as munkatervet, valamint megalkották a Szervezeti és Működési Szabályzatról szóló rendeletet.

Vetítések: hétfő 22.20