Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A  műsor tartalmából:

Költségvetést módosított és újabb fejlesztésekről döntött az újra ülésező városi közgyűlés

A veszélyhelyzet elmúltával június 25-én újra ülésezett Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése. A közel négyórás testületi ülésen a legutóbbi, márciusi ülés óta eltelt időszak tárgyalása után számos fejlesztési pályázatról döntöttek a képviselők, valamint elfogadták az idei költségvetés pandémiás helyzet miatti módosítását. Külön, egyhangúlag támogatott napirend foglalkozott a helyi személyszállítással és a buszmenetrend átalakításával a kéttucatnyi napirendből, melyet még zárt ülés követett.

Vetítések: hétfő 20.30, kedd 9.00