Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A november 11-ei műsor tartalmából:

Közgyűlés – A „Zöld Busz” program megállapodásáról szóló előterjesztést is elfogadták

Bizottsági elnököket választottak, elfogadták a „Zöld Busz” program megállapodásáról és a további fejlesztéseiről szóló előterjesztést, valamint számos közterület elnevezését is jóváhagyták a csütörtöki közgyűlésen. Emellett volt előterjesztés lakásotthonok kérdéséről, de döntöttek településrendezési változásról, valamint a város jövő évi számlavezetőjéről is az október 29-ei közgyűlésen.

Vetítések: