Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A május 4-ei műsor tartalmából:

Közgyűlés – Több mint 30 napirendi pontról döntöttek a képviselők

Több mint 30 napirendi pontról döntöttek a képviselők április 28-án Nyíregyháza MJV Közgyűlésén, ahol elfogadták a Nyíregyházi Katasztrófavédelmi Kirendeltség 2021. évi tevékenységéről és a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság 2021. évi tűzvédelmi tevékenységéről szóló beszámolót is. A képviselők emellett számos fejlesztést, beruházást és pályázatokat érintő kérdésben is döntöttek, valamint megismerhették az önkormányzat humanitárius csoportja által eddig elvégzett feladatokat is.

Vetítések: szerda 18.30, csütörtök 7.00 és 20.30, péntek 9.00