Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A  műsor tartalmából:

A civil szervezetek támogatásáról is döntött a közgyűlés február 27-én

A légszennyezés csökkentése és a levegő minőségének javítása érdekében nyújtott be határokon átívelő pályázatot az önkormányzat – ezzel kezdődött a február 27-ei közgyűlés. A második februári testületi ülésen döntöttek a szociális ellátásokról szóló önkormányzati rendelet módosításáról és a helyi önszerveződő közösségek támogatásának rendjéről szóló pályázatok elbírálásáról is. Az ülésen elhangzott: megépíti az önkormányzat a Korányi – Csaló köz kereszteződésében a körforgalmat és idén már március első hetében elindul a zöldhulladék elszállítása a családi házas övezetekben.

Vetítések: hétfő 20.30, kedd 9.00