Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

Az október 7-ei műsor tartalmából:

Társadalmi vitára bocsátotta a közgyűlés a Fenntartható Energia- és Klímaakciótervet

Fontos dokumentumokról is tárgyalt a képviselő-testület, újabb fejlesztések lehetősége mellett. A járványügyi szabályok megtartásával ülésezett október 1-jén Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése. Döntöttek arról, hogy az önkormányzat részt vesz befektetőként a Nyíregyházi Iparfejlesztési Alapban, társadalmi vitára bocsátották a város Fenntartható Energia- és Klímaakciótervét, s csatlakozott Nyíregyháza a Zöld Busz Demonstrációs Mintaprojekthez. A rozsrétszőlői bekötőúthoz pedig 600 millió forintos forrásra pályáznak.

Vetítések: szerda 18.30, csütörtök 7.00, péntek 20.30, szombat 9.30