Közgyűlés után

Közgyűlés után: A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A november 25-ei műsor tartalmából:

Közgyűlés - Milliárdos iparipark-fejlesztés

Kétmilliárd forint támogatást kap az önkormányzat a Nyíregyházi Ipari Park bővítésére – ezt dr. Kovács Ferenc polgármester jelentette be a november 18-ai közgyűlésen. A döntésről a napokban jelent meg egy Kormányhatározat, az összeget előkészítési feladatokra fordítják. A közgyűlésen elfogadták a város klímastratégiáját, ami tartalmaz egy nagyon fontos célt: 2050-re 80%-kal kívánják csökkenteni az üvegházhatású gázok kibocsátását az 1990-es évekhez képest. Tóth Attila új rendőrkapitányság-vezető beszámolójából pedig kiderült, Nyíregyházán jó a közbiztonság, csökkent a lopások és a betörések száma is 2020-ban.

Vetítések: csütörtök 20.30, péntek 9.00