Nyíregyháza Most

kedd, csütörtök

Közéleti magazin

Minden kedden és csütörtökön (másnapi ismétlésekkel) jelentkezik a Nyíregyházi Televízió közéleti magazinja, a Nyíregyháza Most. Ha érdekli, mit történik Nyíregyházán most, ha a hírek hátterébe is bepillantana, ha részletesebben érdekli egy-egy fontos téma, akkor kövesse figyelemmel a félórás műsort!

Az augusztus 13-ai műsor tartalmából:

Minden, amit az új, helyi buszmenetrendről tudni kell, bő félórában: Nyíregyháza Most

Rengetegszer leírtuk-bemondtuk, hogy 2020. augusztus 20-tól gyökeresen változik a helyi buszmenetrend és vonalhálózat, melynek mottói a következők: új kapcsolatok, kevesebb átszállás, ütemes közlekedés. A téma kapcsán részletes interjút adott a Nyíregyházi Televíziónak Ekés András, a tervező-szakértő csapat, a Mobilissimus Kft. ügyvezetője. A Nyíregyházi Most közéleti magazinban a menetrend készítésének hátteréről, előzményeiről éppúgy szó volt, mint a változásokról, az új viszonylatokról és a tájékozódási lehetőségekről. Ha érdeklődik a téma iránt, nézze meg egyben!

Vetítések: csütörtök 18.30, péntek 7.00, következő hét kedd 18.30, szerda 7.00