Nyíregyháza Most

kedd, csütörtök

Közéleti magazin

Minden kedden és csütörtökön (másnapi ismétlésekkel) jelentkezik a Nyíregyházi Televízió közéleti magazinja, a Nyíregyháza Most. Ha érdekli, mit történik Nyíregyházán most, ha a hírek hátterébe is bepillantana, ha részletesebben érdekli egy-egy fontos téma, akkor kövesse figyelemmel a félórás műsort!

A műsor szerkesztője: Nagy Boglárka

A szeptember 7-ei műsor tartalmából:

- MEGÚJULT A BUSZKÖZLEKEDÉS NYÍREGYHÁZÁN

Augusztus 30-án lépett érvénybe az új buszmenetrend Nyíregyházán, az átállás gördülékeny volt. Az első hét tapasztalairól  Ekés András, a Mobilissimus Kft. ügyvezetője számol be.

- NYÍREGYHÁZA ÚJ DÍSZPOLGÁRA

Dr. Benkő Tibor lett Nyíregyháza új díszpolgára, a honvédelmi miniszter interjút adott televíziónknak és arról is beszélt, hogy akár honvéd középiskolája is lehet a közeljövőben Nyíregyházának.

-  ELKEZDŐDÖTT A TANÉV A NYÍREGYHÁZI EGYETEMEN

Elkezdődött a tanév a Nyíregyházi Egyetemen is, az elmúlt évhez képest jóval több hallgató kezdte meg tanulmányait az intézményben.

Megszólalók:

Vassné Dr. Figula Erika, rektor, Nyíregyházi Egyetem
 Dr. Kovács Ferenc, polgármester, Nyíregyháza
Dr. Ruszin-Szendi Romulusz, parancsnok, Magyar Honvédség

- EGYHÁZMEGYEI SZERETETVENDÉGSÉG

Szeretetvendégségre várták a rászorulókat szombaton a Nemzeközi Eucharisztikus Kongresszus jegyében Nyíregyházán is. Összesen 140 főre főztek a plébánián.

Megszólaló:

Palánki Ferenc, megyéspüspök, Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye