Szieszta

péntekenként

Mindazoknak, akik tartalmasan szeretnék eltölteni a hétvégéjüket.

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora régóta jelen van a televízió műsorkínálatában. Bár neve az eltelt több mint 15 év alatt többször változott, a lényeg megmaradt: minden pénteken kulturális, szórakoztató és ajánló összeállításokkal várjuk azokat, akik tartalmasan szeretnék eltölteni hétvégéjüket, vagy akik pénteken este 1 óra hosszára kikapcsolódnának és megnéznék, mi történt Nyíregyháza kulturális életében. A műsor szerkesztői: Farkas Fanni és Dankó László.

Ha péntek, akkor Szieszta a Nyíregyházi Televízióban.

A január 22-ei műsor  tartalmából:

- Megszépült az Evangélikus templom - megmutatjuk a rekonstrukció eredményét
- Készül az olimpiára Helebrandt Máté
- Új elemekkel indul a Mozdulj Nyíregyháza!
- Fridrik Noémi mesél a színházi próbákról, darabokról

Várja Önöket a műsorvezető, Dankó László.

Vetítési időpontok: péntek 18.30, szombat 7.30 és 18.30, vasárnap 7.30 és 19.30, következő hét hétfő 8.00

BENCS SZALON

Online mini talk-show a nyíregyházi Bencs Villából

A Móricz Zsigmond Színház 2021 januárjában egy vadonatúj beszélgetős műsor elindítására vállalkozott a Nyíregyházi Televízióval együttműködésben. A Bencs SzalON adásai péntekenként a Nyíregyházi Televízióban!

A január 22-ei adás vendége: Kirják Róbert, a Móricz Zsigmond Színház igazgatója

Vetítések: péntek 19.30, szombat 8.30 és 19.00, vasárnap 8.00 és 10.00