Szieszta

péntekenként

Mindazoknak, akik tartalmasan szeretnék eltölteni a hétvégéjüket.

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora régóta jelen van a televízió műsorkínálatában. Bár neve az eltelt több mint 15 év alatt többször változott, a lényeg megmaradt: minden pénteken kulturális, szórakoztató és ajánló összeállításokkal várjuk azokat, akik tartalmasan szeretnék eltölteni hétvégéjüket, vagy akik pénteken este 1 óra hosszára kikapcsolódnának és megnéznék, mi történt Nyíregyháza kulturális életében. A műsor szerkesztői: Farkas Fanni és Dankó László.

POKET-automata, szabadtéri kiállítás a Nyírfa téri stúdióban, megemlékezés a színházban

Az április 8-ai műsor  tartalmából:

- Minden, amit a nyíregyházi POKET zsebkönyv-automatáról tudni kell
- Egyedülálló, szabadtérről is látható kiállítás nyílt a Nyírfa téri térgaléria-fotóstúdióban
- Szabó Tünde színművésznőre emlékezik a Móricz Zsigmond Színház

Várja Önöket a műsorvezető, Farkas Fanni.

Vetítési időpontok: péntek 18.30, szombat 7.30 és 18.30, vasárnap 7.30 és 19.30, következő hét hétfő 8.00

BENCS SZALON

online mini talk-show a nyíregyházi Bencs Villából (ism.)

Vendégek: Ténai Petra és Dézsi Darinka színművészek

Vetítések: péntek 19.30, szombat 8.30