Szieszta

péntekenként

Mindazoknak, akik tartalmasan szeretnék eltölteni a hétvégéjüket.

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora régóta jelen van a televízió műsorkínálatában. Bár neve az eltelt több mint 15 év alatt többször változott, a lényeg megmaradt: minden pénteken kulturális, szórakoztató és ajánló összeállításokkal várjuk azokat, akik tartalmasan szeretnék eltölteni hétvégéjüket, vagy akik pénteken este 1 óra hosszára kikapcsolódnának és megnéznék, mi történt Nyíregyháza kulturális életében. A műsor szerkesztői: Farkas Fanni és Dankó László.

A augusztus 05-ei műsor tartalmából:

Szieszta - Braille verseny – Kiállítás a Múzeumfaluban – Sóstó Serfeszt és Orgonák éjszakája – Rák Zoltán lett a Radics film főszereplője

- Braille verseny vendég: Nemes Nagy Tünde, Csiky Nándor

– Kiállítás a Múzeumfaluban

– Sóstó Serfeszt és Orgonák éjszakája vendég Podlovics Lajos

– Rák Zoltán lett a Radics film főszereplője

Várja Önöket a műsorvezető, Dankó László.

Vetítési időpontok: péntek 18.30, szombat 7.30 és 18.30, vasárnap 7.30 és 19.30, következő hét hétfő 8.00