Szieszta

péntekenként

Mindazoknak, akik tartalmasan szeretnék eltölteni a hétvégéjüket.

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora régóta jelen van a televízió műsorkínálatában. Bár neve az eltelt több mint 15 év alatt többször változott, a lényeg megmaradt: minden pénteken kulturális, szórakoztató és ajánló összeállításokkal várjuk azokat, akik tartalmasan szeretnék eltölteni hétvégéjüket, vagy akik pénteken este 1 óra hosszára kikapcsolódnának és megnéznék, mi történt Nyíregyháza kulturális életében. A műsor szerkesztői: Farkas Fanni és Dankó László.

A május 29-ei műsor tartalmából:

Pünkösdi hétvége a múzeumfaluban és az állatparkban, valamint Édes Charity a Sziesztában

A tartalomból:

- Vásári forgatag várja hétvégén a Sóstói Múzeumfaluba látogatókat
- Bébibumm és pünkösdi ajánló a Nyíregyházi Állatparkban
- Állattartási tippek a Nyíregyházi Állatkórház szakorvosától, dr. Rankli Évától
- Interjú Horváth Illéssel, az Édes Charity rendezőjével

Várja Önöket a műsorvezető, Farkas Fanni.

Vetítési időpontok: péntek 18.30, szombat 7.30 és 18.30, vasárnap 7.30 és 19.30