Vetítő

hétfő, szerda

NYTV 30-BÓL: VETÍTŐ

Az október 26-ai műsor tartalmából:

WERKLI: TIRPÁKIA TÜNDÉRKERT

Közel tíz éve készült egy sorozat Werkli címmel, melyet Olasz Bertalan kollégánk szerkesztett. A mai részben a Móricz Zsigmond Színház önálló társulata fennállásának harmincadik évfordulójára ősbemutatóval készül. Onder Csaba és Antal Balázs darabja, a Tirpákia Tündérkert – Lendvai Balázs rendezésében kerül színpadra. Stábunk a próbáktól a bemutatóig kísérte figyelemmel az alkotó munkát.

Vetítések: hétfő 19.30, kedd 8.00 és 19.30, szerda 8.00, szombat 19.30, vasárnap 8.30

Az október 28-ai műsor tartalmából:

MIRŐL MESÉL A BÁTORLIGETI ŐSLÁP?

Ma este egy lírai hangvételű természetfilmet választottunk. Lenti István és Kéry Péter filmjéből megtudhatjuk, miről mesél a Bátorligeti ősláp, ez a fokozottan védett természetvédelmi terület, mely több évszakban is megjelenik.

Vetítések: szerda 19.30, csütörtök 8.00 és 19.30, péntek 8.00, szombat 20.00, vasárnap 9.00