Vetítő

hétfő, szerda

NYTV 30-BÓL: VETÍTŐ

A május 16-ai műsor tartalmából:

ALBUM: HORVÁTH LÁSZLÓ ATTILA

14 évvel ezelőtt készült az Album című sorozat, melyben a városunkban élő és alkotó emberek bemutatása volt a cél. Ma Horváth László Attila színművész, a Móricz Zsigmond Színház tagja az Album vendége, aki azóta is a társulat tagja, ráadásul az elmúlt hetekben kapta meg a legjobb színész díját a Lélekpark című filmben nyújtott alakításáért.

Vetítések: hétfő 19.30, kedd 8.00 és 19.30, szerda 8.00, szombat 19.30, vasárnap 8.30

A május 18-ai műsor tartalmából:

KESKENY NYOMTÁVON 2000 FELÉ

A 2009 szeptemberében leállított Nyírvidéki kisvasútra sokan gondolnak ma is nosztalgiával. Számos próbálkozás, gondolat született a részbeni, vagy a teljes vonal újraindításáról.
A ma vetített film Keskeny nyomtávon 2000 felé címmel az ezredforduló táján latolgatta a fennmaradás lehetőségét. Akkor még reménykedve beszélt a vonalról Solymosi László, Dombrád akkori
polgármestere, akinek különös szívügye volt a Nyírvidéki kisvasút.

Vetítések: szerda 19.30, csütörtök 8.00 és 19.30, péntek 8.00, szombat 20.00, vasárnap 9.00