Vetítő

hétfő, szerda

NYTV 30-BÓL: VETÍTŐ

A november 29-ei műsor tartalmából:

VASÚTMODELLEZÉS, AZ UTASELLÁTÓ ÉS A MAKETTEK VILÁGA

Ma esti témánk a vasútmodellezés, az utasellátó és a makettek világa.
Műsorunk első részében egy 2010-ben rendezett kiállítás alkalmából készült riportot láthatnak az NYTV nézői. Ezt követi 2014-ből az utasellátó története, zenés képekben megidézve, folytatásban a közlekedési múzeum terepasztalai láthatók és végül egy helyi makettkiállítással zárunk.

Vetítések: hétfő 19.30, kedd 8.00 és 19.30, szerda 8.00, szombat 19.30, vasárnap 9.00

A december 1-jei műsor tartalmából:

- A SZÁJJAL FESTŐ KISLÁNY

- A KÖNNYEZŐ MADONNA

Harminc éve készült az a film, amit ma este elsőként vetítünk. Horváth Tamás rendező-operatőr és az egész stáb dolgozott azon, hogy szereplőjük küzdelmét bemutassák. Egy kislány, aki szájába fogva az ecsetet tanul meg festeni, mert nincs más lehetősége.
Műsorunk zárórészében A könnyező Madonna címmel következik egy rövidfilm, Kántor István és Kéry Péter munkája 1996-ból.

Vetítések: szerda 19.30, csütörtök 8.00 és 19.30, péntek 8.00, szombat 20.00, vasárnap 9.00