Vizit

háromhetente

A Nyíregyházi Televízió új magazinműsora az egészségügy világába kalauzolja a Nézőket.

A gyógyító tevékenységek bemutatása mellett folyamatosan beszámolunk majd a nyíregyházi kórház aktuális fejlesztéseiről, beruházásairól is.

A műsor szerkesztője: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

Újra jelentkezik a Nyíregyházi Televízió és a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház közös műsora. A mai adásnak egy különleges témája lesz, hiszen a Születés Hetéről fog szólni. A kórház már 5. éve, hogy csatlakozott ehhez az országos programsorozathoz és kinyitotta a Szülészet-Nőgyógyászati Osztályának kapuit az érdeklődők előtt. A rendezvény célja a szülés előtt állók és családjaik minél szélesebb körű tájékoztatása volt.

Tartsanak velünk!

Vetítések: hétfő 18.30 és 22.15, kedd 7.00 és 19.30, szerda 21.30, csütörtök 9.30 és 20.30, péntek 9.00 és 21.30, szombat 9.30 és 22.00, vasárnap 18.00